o nás

Jsme kreativní ateliér, designéři, tvůrci zahrad po celé ČR.

Naší filosofií je tvorba estetických funkčních zahrad, které plodí, kvetou a léčí na těle i duši.

Ve funkčnosti vycházíme z permakulturních principů, v estetice z anglických zahrad i moderních kontinentálních směrů. Našimi vzory jsou velcí zahradní designéři současnosti jako Noel Kingsbury, Piet Oudolf i zahradní ikony časem prověřené jako například anglické ladies Gertrude Jekyll nebo Beth Chatto.

Ač se permakultura může zdát s anglickou estetickou neslučitelná, my věříme, že mohou vytvořit harmonický celek. Věříme, že zahrada je umělecké dílo, jehož část lze v ideálním případě posvačit.

Tvoříme zahrady v českých poměrech neobvyklé počtem kvetoucích rostlin, velikostí trvalkových záhonů i pestrostí květem i plodem obalených keřů. 

Zahrady tvořené několika rododendrony, třemi tavolníky a obehnané hradbou tůjí považujeme za přežité a nevkusné. 

Umíme zahrady romantické, babičkovské, užitkové, přírodní, divoké, rodinné. Nebojíme se založit kvetoucí louku, zelenou střechu, vysadit sad nebo navrhnout a osázet 100 metrový trvalkový záhon kvetoucí celý rok.

Naše práce nás baví. Těší nás spolupráce s našimi zákazníky, se kterými často zůstáváme v kontaktu po mnoho let. Vzrušuje nás, když nám pod rukama roste krása a užitek a když se naši klienti radují s námi.